Kėnga dhe klipi janė tė realizuar nga Komuniteti Shqiptar i Gjenevės nė kujtim tė personave tė zhdukur nga regjimi serbo-fashist nė luftėn e fundit nė Kosovė.
U prefshin nė paqe !