dizajnuar nga ali mehmeti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tė nderuar bashkatdhetarė,

Nė kėto adresa apo numra telefoni mund tė informoheni rreth zhvillimit tė mėsimit plotėsues tė gjuhės shqipe

 

Shteti Qyteti  Personi  E-posta Telefoni 
Zvicėr Gjenevė Fadil Avdija lapshgeneve@gmail.com +41 76 6166248
Gjenevė Agim Sherifi agim_sherifi@msn.com  +41 76 6795341
Cirih Naser Ulaj nulaj@hispeed.ch +41 76 5666348
Soloturn Hamėz Morina hamzemorina@yahoo.de  
Soloturn Abas Fejzullahu afejzullahi@yahoo.com  
Derendingen Arbresha Ibraimi  arbresha.ibraimi@gmail.com +41 76 2223105
St. Galen  Vaxhid Sejdiu vaxhid_sejdiu@hotmail.com  
Llozanė Isni Idrizi isni.idrizi@epfl.ch +41 79 4771922
Glarus Afrim Rexhepi afrim_redzepi_4@hotmail.com  
  Nexhmije Mehmetaj nexhmije111@hotmail.com  
  Hasan Spahiu h.spahiu@bluewin.ch  
Austri Salzburg Armida Halo mida_bicaku@hotmail.com +43 699 10962153
  Miradije Berishaj miradijeberishaj@hotmail.com  
Vjenė -Wien Hazir Mehmeti mag_mehmeti@hotmail.com +43 676 5448293
  Roza Nrecaj nrecajroza@hotmail.com  
  Osman Ademi osmani42@hotmail.com  
  Milaim Zyrapi milaim_zyrapi@hotmail.com  
  Rafeta Kasumi isa.kosumi@liwest.at  
  Ismet Sinani ismet.sinani@hotmail.com  
Finland   Miftar Miftari miftar.miftari@espoo.opit.fi  
  Ragip Kēiku ragipkciku@hotmail.com  
Gjermani Freiburg Zejnebe Duraku nebe.duraku@web.de +49 761 500 9482
  Ragip Ramaj rdoruntina@hotmail.de  
  Driton Gashi dgashi75@hotmail.de  
  Xhemshir Haziri xhemshir.haziri@hotmail.de  
  Nexhmije Jashari recica@hotmail.de  
  Rifat Hamiti rifathamiti@yahoo.de  
  Gjyle Fetaj gfetaj@googlemail.com  
  Fadil Klaiqi fklaiqi@hotmail.com  
  Shpresa Pėrzhaku dolmetscherbuero.perzhaku@alice.de  
  Nazlije Tahiri nazlijetahiri@hotmail.com  
  Sulejman Salihu s.salihu@gmx.net  
  Miradije Gashi mgashi@live.de  
  Zejnije Asllani zvzva4_@msn.com   
  Shqipe Gara shqipe-gara-berisha@hotmail.com  
  Aurora Rexhaj aurora.r@hotmail.com  
  Kemajl Ēallaku callaku@hotmail.com   
  Nazmi Rudari nrudari@hotmail.com  
  Hatixhe Ramadani t.ramadani@web.de  
  Hamza Halabaku halabaku2@hotmail.com  
Francė   Xhevat Murseli xh_murseli@hotmail.fr   
  Silvana Gjebrea gj.silvi@yahoo.fr  
Greqi   Iris Hajdinaj shoq_nene_tereza@yahoo.com  
  Valbona Hystuna valbona72@yahoo.com  
  Flutura Tafilaku flutat@yahoo.com  
  Artur Shkira artur.shkira@yahoo.com  
  Alma Zekollari almazek@hotmail.com  
  Marinela Naqo marinaqo@hotmail.com  
  Artemis Duri duri@kor.forthnet.com  
  Bledar Bruhamaj bledarbruhamaj@hotmail.com  
  Teuta Sadikaj teutarushiti@yahoo.gr  
  Abdurrahim Ashiku a_ashiku@yahoo.com  
  Aurela Konduri aurela@windowslive.com  
Athinė Lorenc Koka info@bestxpert.com    
Itali   Bujare Gerxhani b.gerxhani@gmail.com  
  Greta Melonashi greta.melonashi@alice.it  
  Alije Mujaj alije_mujaj@hotmail.com  
  Fatbardha Talabaci fatbardhat@hotmail.com  
Britani e Madhe Londėr Lutfi Vata lutfivata@yahoo.com  
  Arben Xhelili nigasa2001@yahoo.co.uk  
Londėr Blerta Saraqini ardhmeri_uk@yahoo.com  
  Aida Haziri a.haziri255@btinternet.com  
  Talat Pllana talatpllana@yahoo.co.uk  
  Minire Vitija-Sherifi minire_v@hotmail.com  
  Albana Canollari baha_brookes@yahoo.com  
Belgjikė   Agim Syla agimsyla@1801@hotmail.com  
  Eden Babani edenbabani@hotmail.com  
  Asllan Krasniqi asllan.krasniqi@skynet.be  
Suedi   Xhavit Hasani xh_hasani@hotmail.com  
  Isuf Bajraktari isuf.bajraktari@mila.landskrona.se  
  Raif Mehmeti raif_mehmeti@hotmail.com  
  Xhevat Isufi xhevatisufi@hotmail.com  
  Rizah Sheqiri rizah_sheqiri@hotmail.com  
  Nazmi Syla nazmisyla@hotmail.com  
  Fatmire Binjaku fatmire.bunjaku@lundby,goteborg.se  
  Milaim Lekaj milaim.lekaj@edu.kalmar.se  
  Muhamet Muriqi muhamet.muriqi@mila.landskrona.se  
  Sabri Neziri sabri.neziri@hotmail.com  
  Ajet Bogiqi ajet_bogiqi@hotmail.com  
  Ramadan Reshitaj f_besa@yahoo.se  
  Agim Morina agim.morina@vastervik.se  
  Hasan Sula hasan.sula@edu.kalmar.se  
  Murat Koci muratkoci41@hotmail.com  
  Shaban Gashi shaban.gashi@utb.halmstad.se  
  Qerim Raci qera65@hotmail.com  
  Rabije Zeneli zeneli_rabije@hotmail.com  
  Sanije Selmani sanije97@hotmail.com  

 

 

                

           Shqip      Franēais

FillimiStatutiFletanėtarėsimAnėtarėtKryesiaDonatorėtShoqatatNgjarjetMuzikėGazeta - TV InfoKontaktMėso shqipShėrbimeRaportet vjetore

 

 

DONATORĖT