BANESĖ NĖ SHITJE-SHENGJIN

Banesa ka 68m2 dhe ėshtė e renovuar shumė bukur. Ėshtė nė katin e dytė, me lift.

Ndodhet 7- 8 m larg plazhe , pėr rreth shetitores. Ka leje ndėrtimi dhe ėshtė  nė gjendje tė mire.

Cmimi 50 000 euro

Kontakti : Albert Dėrmaku

Tel: 00386 49 171 789

 

Publikuar me 13 tetor 2017

SHITEN 4 TROJE NĖ PRISHTINĖ

Me sipėrfaqe  2,5 ari; 2,75 ari; 3,2 ari dhe 4,3 ari

Te gjithė janė me infrastrukturė, kanalizim, ndriēim e rymė me trafo.

Gjinden ne Veternik, 800m nga Gorenja, rruga Prishtinė –Gjilan dhe mbrapa lagjės 038, rruga Mbreti Genc.

Ēmimi 15000 Euro /ari.

Kontakti : Albert Dėrmaku

Tel : 00386 49 171 789

 

Publikuar me 13 tetor 2017

 

BANESĖ NĖ SHITJE

Ne Prishtinė e shesim banesėn prej 56m2, njė dhomė gjumi dhe dhoma e ditės me kuzhinė nė tė, gjindet nė lagjen Mati1, afėr banesave tė bardha, kati i dyte, me instalim pėr ngrohje solare qė tė ngrohet bojleri, banjoja me dush.

Objekti ka leje dhe i ka vetėm shtatė banesa, gjithsej tre kate i ka objekti, do tė jene vetėm pesė pronarė, ndėrtesa ka lift, e izoluar me standarde zvicerane.

Banesa ka shume pėrparėsi ndaj banesave tjera nė Prishtinė.

Ēmimi ėshtė i negociueshėm nga 800-750 euro pėr m2.

Tel. +377 (0)45 989 897

Publikuar me 21 maj 2017

 

NĖ SHITJE HOTELI NĖ DHĖRMI

Shitet Hoteli nė breg tė detit nė Dhėrmi me sipėrfaqe tė pėrgjithshme prej 1300 metra katrorė (13 ari).

- Sipėrfaqja e ndėrtesės sė hotelit 600 metra katrorė dhe pėrmban 14 dhoma e dy suita me nga dy dhoma plotėsisht te pajisura ;

- Bar-restoranti pėr 100 persona;

- Parking privat i pėrfshirė; dhe

- Ēadra e karrige plazhi komplet pėr kapacitetin e hotelit.

Kontakt: "Vila Milton" - Dhėrmi,  Tel: +355 68 2235 962

Publikuar me 10 gusht 2016

 

TOKĖ NĖ SHITJE :

Shiten dy sipėrfaqe toke nė afėrsi tė burgut tė Dubravės, afėr Istogut.

Sipėrfaqja 1: rreth 10 hektarė e

Sipėrfaqja 2: rreth 13 hektarė

Tokat janė shumė tė pėrshtatshme pėr tė gjitha veprimtaritė bujqėsore dhe tė agrobiznesit dhe ndodhem buzė rrugėve tė asfaltuara.

Tokat janė pronė private me dokumentacion tė rregullt pronėsie.

Kontakti:

z. Naim Shatri

Tel. +377 44 130576   

 

 

 

   

 

   

 

  

 

 

 

 

dizajnuar nga ali mehmeti

 

 

             Shqip      Franēais

FillimiStatutiFletanėtarėsimAnėtarėtKryesiaDonatorėtShoqatatNgjarjetMuzikėGazeta - TV InfoKontaktMėso shqipShėrbimeRaportet vjetore

 

 

DONATORĖT